Tu esi šeit gaidīts !

PAR A-Z BOULINGU

logoAZ          A-Z BOULINGS - boulings Jums! Boulings ar pilsētas romanci, ekstravagantu dizainu un virmojošu azartu gaisā. Vieta, kur pavadīt Tavu īpašo ballīti, vai pēc smagas darba dienas izlādēt iegūto enerģiju gūstot straiku pēc straika uz kāda no 6 BRUNSWICK boulinga celiņiem! Sports un atpūta vienviet, kas paredzēta gan jauniem, gan veciem! Tu vari spēlēt boulingu viens vai kompānijā, boulings ir paredzēt ik vienam! Vienam tā ir izklaide, otram intelektuāls un sarežģīts sporta veids. A-Z BOULINGS apvieno to visu un ietver sevī. Mēs cenšamies, lai pie mums būtu interesanti, lai būtu viss, ko vēlās klients! 

Bilde 5

Bilde 3           Mūsu boulingā ir liela zāles bumbu izvēle, tāpat piedāvājam izmēģināt spēli ar sporta bumbām kuras ir izliktas stendos. Piedāvājam izmēģināt dažādas celiņu eļļošanas programmas, kuras ir klātas dažādos pasaules čempionātos un sacensībās. Boulinga apavu izvēle ir no 30-tā līdz 50-tajam izmēram. Bārā plaša alkohola un dažādu kokteiļu izvēle, plaša ekskluzīvas kafijas un tējas izvēle. Kafejnīca ar savu piedāvājumu Jūsu vēlmēm pieejama gandrīz visu boulinga darba laiku. Neaizmirsīsim, ka boulings strādā arī naktīs. Brīvos brīžus starp spēlēm boulinga zālē iespējams pavadīt spēlējot biljardu, vai pie kāda no spēļu aparātiem. Iecienīts klientu vidū ir mūsu jaunais gaisa hokejs. Mēs iespējams esam labākais boulings Jelgavā! Viennozīmīgi mūsu mērķis, uz ko tiecamies, ir būt labākajam mazajam boulingam arī ārpus Latvijas!

          Pie mums mājvietu ir radusi arī A-Z BOULINGA AKADĒMIJA, kura iededz gan lielas, gan mazas boulinga zvaigznes lielajā sporta boulinga apvārsnī! Un piedāvā to apgūt visiem interesentiem, neatkarīgi no vecuma un statusa.

Mūsu devīze-Tu vienmēr esi šeit gaidīts!

 

Our website is protected by DMC Firewall!