Tu esi šeit gaidīts !

TRENIŅI BĒRNIEM

Aicinām Jūs piebiedroties A-Z Boulinga akadēmijai!

Katram mūsu audzēknim tiek piedāvāta individuālā treniņu programma, kas ir atkarīga no vecuma, fiziskās sagatavotības un ķermeņa uzbūves īpatnībām. Treņinu process tiek veidots tā, lai maksimāli vispusīgi attīstītu spēlētāju.

Mūsu treniņi sastāv no:
* Praktiskās nodarbības uz celiņa. Treniņu skaits ir atkarīgs no izstrādātās programmas- iesācējiem tiek rekomendēti 2 treniņi nedēļā, pieredzējušiem spēlētājiem – no 3 līdz 6 treniņiem nedeļā. Treniņa ilgums – no 1 līdz 3 stundām.

2

* Boulinga teorija. Spēles taktika un stratēģija, situāciju analīze, informācija par ekipējumu, boulinga tehnikas analīze, spēles matemātiski-fiziskais pamatojums.

* Fiziskās sagatavotības treniņi, kas notiek gan sporta zālē, gan svaigā gaisā. Nodarbību laikā audzēkņi ne tikai uzlabo savu veselību un vispārējo fizisko formu, bet arī iegūst dažādu sporta spēļu iemaņas, kā arī iemācās strādāt gan individuāli, gan komandā. Audzēkņiem tiek piedāvāti desmitiem sporta veidi un sporta spēles.

13

* Jogas nodarbības, kas notiek pie viena no iecienītākajiem jogas guru Latvijā. Šīs nodarbības palīdz audzēkņiem iemācīties pārvaldīt savu ķermeni un emocijas, kā arī attīstīt sevi fiziski un garīgi.

* Citas nodarbības - atjaunošanas un relaksācijas pasākumi, peldbaseina un slidotavas apmeklēšana, intelektuālās un radošās nodarbības.
Regulāri tiek organizētas boulinga nometnes (1-2 nedēļas) ar profesionālo nometņu vadītāju un pavāru piesaistīšanu.

17

Mūsu prioritātes:
! Mēs cenšamies uzturēt ciešu kontaktu ar vecākiem, jo mums ir ļoti svarīgi zināt to, kas interesē jūsu bērnu ārpus boulinga nodarbībām.
! Mēs vēlamies, lai boulinga treniņi harmoniski tiktu apvienoti ar citām bērna aizraušanām.
! Mēs pievēršam lielu vērību bērnu audzināšanai - tam, lai viņi ar cieņu izturētos pret pieaugušiem un viens pret otru, kā arī, protams, pret mācībām.
! Mēs sekojam līdzi savu audzēkņu sekmēm mācībās, jo tam ir liela nozīme mūsu kopējā darbā.
! Mēs ne tikai vēlamies piesaistīt bērnus sportam, bet arī vēlamies viņus pasargāt no nelabvēlīgām kompānijām, bezmērķīgas klaiņošanas pa ielām un kaitīgām atkarībām.

Mūsu treneru komanda ir akadēmijas lepnums. Akadēmiju vada viens no Eiropas labākajiem treneriem Aivars Zizlāns, kuram palīdz mūsu brīnišķigie boulinga instruktori – Sanita Kaulēna un Olga Gedroviča. 
Mūsu komandā strādā LSPA topošie speciālisti un absolventi. Uz treniņiem regulāri tiek aicināti noteikta sporta veida sertificētie treneri un notiek specializētie treniņi.
Sīkāk par mūsu treneru komandu lasiet sadaļā Par mums. 

Our website is protected by DMC Firewall!