Tu esi šeit gaidīts !

A-Z BOULINGA AKADĒMIJA

Kopš seniem laikiem cilvēku vada tieksme pēc zināšanām, sacensībām un piedzīvojumiem. Jau Senās Romas laikā cilvēki ir nodarbojušies ar pašizglītošanos, rīkojuši sporta sacensības, devušies ekspedīcijās un karagājienos, lai izzinātu un iekarotu jaunas zemes. Arī mūsdienu pasaulē, neskatoties uz ātro dzīves ritmu, šis piedzīvojumu meklētāja gars nekur nav pazudis. Tādēļ aicinām Tevi pieteikties savam reālajam piedzīvojumam.

Ja esi sasniedzis jau 8 gadu vecumu un esi gatavs reālam piedzīvojumam ar gulēšanu teltī, braukšanu ar laivām, radošajām darbnīcām, kārtīgu peintbola kauju, ekspedīcijas/ misijas, militāro piedzīvojumu dienu un vēl daudz ko citu, kā arī piesakies uz kādu no mūsu vasaras nometnēm. Ja vēlies, lai sarīkojam trakulīgāko un neaizmirstamāko Tavas dzimšanas dienas vai skolas izlaiduma ballīti - piesakies.

Ja esi jau pieaudzis "bērns" un draugu lokā vēlies izrauties no ofisa un pavadīt piedzīvojumiem bagātu nedēļas nogali, ar saviem studiju , klases biedriem, braucot ar laivu pa upi, piedaloties dažādās sacensībās vai saliedēšanas pasākumos, kārtīgi izkaroties peintbola laukumā, vēlies piedzīvot aizraujošas kāzu vai pirmskāzu atrakcijas, piedzīvot baiļu faktoru, militāro treniņu, vai iesvētības, gaidām arī Tavu pieteikumu.

Ja esat nopietns kolektīvs - uzņēmums, banka, pašvaldība vai cita valsts iestāde - un esat noilgojušies pēc komandas veidošanas pasākuma, grandiozām sporta spēlēm ar netradicionāliem un tradicionāliem sporta un citu aktivitāšu veidiem, piesakieties laicīgi, un Jūs saņemsiet atmiņā vispaliekošāko pasākumu.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!